جستجو

تبلیغاتداد از آن اختیار که تورا از حسین زمان جدا کند - محمدصادق محمدزاده

  بسمه تعالی

  حکایت عجیبیست، احساس و لمس خطر در نزدیکترین فاصله ممکن اما آب در آسیاب دشمن ریختن و پارو برای کلک دشمن زدن ...

  این روزها اخبار اسف بار وقایع و حوادث رخ داده در منی و مکه از یک سو و بار ظلم رواشده در حق همسایگان مظلوممان به جرم شیعه علی(ع) بودن از سوی دیگر قرار و طاقت را سخت غیرممکن کرده و خون انسان های آزاده را به جوش می آورد .

  در این میان هنوز هستند خس و خاشاکی که از روی جهل و نادانی شعار نه غزه نه لبنان سر       می دهند و قضاوتش سخت نیست که در هنگام خطر برای میهن حتی جان ناقابلشان نیزبکار مملکت نمی آید و شعار جانم فدای ایران فقط بهانه اییست برای حضور در خیابان و اعتراض واهی به آنچه عالم به انجام آن نیستند . هنوز هستند ناکسانی که در کوره دشمن بدمند و بازهم وجود نامبارکشان که دل در گروه   گره افتادن در کار مردم سراسر شعور این مرز و بوم دارد بدجوری برای یزیدیان عالم بدرقصی می کند کسانی که اگر لازم بدانند بازهم هلهله کنان عزای آقای عالم را به شادی و پایکوبی می گذرانند، تفکر کربلا را بالای نیزه می برند و نمکدان حسین(ع) میشکنند . آنهایی که به هر بهانه ای بیرق مخالفت با این نظام مقدس را بر می دارند و قدم و قلم نامبارکشان جز در دامان عقرب جراره و دشمن خونخواره ی این مملکت به حرکت در نمی آید .نالایقفانی که جز جهل و تعصب عرب جاهلیت را به ارث نبرده اند و برایشان فرقی نمی کند خاک پاک میهنشان جولانگاه مغول باشد یا به توبره سگان هار امروزی که دور تا دورمان را محاصره کرده اند کشیده شود .

  برادر و خواهرم؛ امروز روز سخت امتحان ولایت پذیری و تبعیت از امام است .با قلم و قدم و سادتان سخت پیگیر وظایف اعتقادی و انسانی خود باشید که فردای قیامت رو در رو شدن با خوبان عالم بس تاوان دارد و اینجا باید هزینه اش را پرداخته باشیم .

  به قول شهید آوینی سید شهیدان اهل قلم: مپندارید که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اند و لا غیر، صحرای بلا به وسعت تمام تاریخ است، ای دل تو چه میکنی؟ میمانی یا میروی ؟ داد از آن اختیار که تو را از حسین زمان جدا کند ...

  برادر کوچک شما- محمدصادق محمدزاده

   

   

   


  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 19 مهر 1394
  منبع
  برچسب ها : دشمن ,حسین ,عالم ,محمدصادق محمدزاده ,حسین زمان ,هنوز هستند ,
  داد از آن اختیار که تورا از حسین زمان جدا کند - محمدصادق محمدزاده

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر